Järgmised üritused

Uma Pido on võrokeelne laulu- ja rahvapidu. Järjekorras kuues Uma Pido toimub 1. juunil 2024 Põlvas.

Umma Pito peetäs 1. piimäkuu pääväl (1.06.2024) Põlvan Indsikurmu laululava pääl ja seo kõrra pido teemas om „Mäng“ – et saanu’ tetä’ nalľa ja vigurit. Laulami, mängimi, löömi lusti ja hingämi ütenkuun! Tunnõmi lihtsähe rõõmu ja hoiami võrokõisi perändüst.
Uma Pido pääkontsõrt nakkas pääle kell 18 Indsikurmu laululava pääl. Rahvalõ om pidopaik vallalõ kelläst 16.30st.

Suve müstiliseima teatrielamuse pakuvad: Silva Pijon, Kristjan Lüüs, Karl Edgar Tammi, Päär Pärenson, Agur Seim ja Anu Taul. Lisaks segakoor Hilaro ning üle 600 tantsija! Õhtu lõpeb Nedsaja Külabändi SüdaÖÖpeoga!

Vaata lisainfot siit: https://www.ootantsupidu.ee/

Tahad rohkem teada?

Kui tahad meie tulevastest tegemistest rohkem teada või soovid Hilarot esinema kutsuda, siis kirjuta meile…

Viimased uudised

Kevadmatk Valgamaal

18.-19. mail 2024 viis Hilaro traditsiooniline kevadmatk meid sedakorda rändama Valgamaale. Mitmete põvevate paikade külastamise järel lõpetasime retke Sangaste kirikus, kus laulsime nelipüha jumalateenistusel.

Hilaro sai 33

Hilaro esimene proov oli 29. aprillil 1991. aastal ja seda loetakse meie koori alguseks. Sünnipäeva tähistamine leidis aset aga paar päeva varem Võru Kandles koos ansambliga Out of Pace.

Kandle kollektiivide kevadkontsert

30. märtsil 2024 rõkkas Kandle maja laulu- ja tantsurahva toimetamisest, sest toimus Võru Kandle kollektiivide kevadkontsert "Elul on maitset". Esinesid puhkpilliorkester, koorid, kapell, tantsu- ja võimlemisrühmad.

Videomeenutus

Võru Kannel 140

Halleluuja (Georg Friedrich Händel) – Võru Kandle 140. aastapäeva kontserdil, 19. november 2021.
Esitavad Segakoor Hilaro ja Võru Muusikakooli Sümfooniaorkester.