Viimased uudised

Hilaro matkas Võrumaal

17. juunil 2018 tegi Hilaro oma hooaja lõpetuseks tiiru Võrumaal ning külastas kodukandi põnevaid kohti. Mõneski paigas lõime ka laulu lahti.

Teno Uma Pido luumisõ iist

Hää' pidolisõ'! Taa Uma Pido lõimi mi kõik kuun ja egäüte panus oll tähtsä! Üts laulupido saa kõrda minnä õnnõ sõs, ku om laulõ, lauljit ja näid, kiä laulõ oppasõ. Niisama pallo om vaia linnukit kunstiliisi mõttit, pöörätsit…

5. Uma Pido

2. juunil 2018 peeti Võru Kubija lauluväljakul juba viiendat korda võrulaste suurimat pidu, Uma Pido, mis tõi kokku tuhandeid võrukaid ja külalisi. Lavastuses kohtusid erinevad põlvkonnad, et leida üles ühisosa, mis aitaks võru keelt…

Järgmised esinemised

27. juuli - 5. august 2018 - Europa Cantat Tallinnas

EUROPA CANTAT on igal kolme aasta järel toimuv koorimuusikamaailma kohtumispaik ning üks olulisematest koorivaldkonna sündmustest, mille on algatanud Euroopa Kooriühing – Europa Cantat. Sel aastal võtavad ka Hilaro lauljad festivalist osa.

+ Vaata festivali kodulehte

19. august 2018 - Laulu võim - Tallinnas

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks kutsub Nargenfestival Eesti rahvast meie riigi taasiseseisvumispäeva eelõhtul ÜHESLAULMISELE.
See on kaheosaline pidu, mille esimeses osas “Laulu võim” saab Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks laulda sada minutit järjest. Lauldakse teada-tuntud lihtsaid laule armastatud näitlejate, lauljate ja kooride seltsis.

Tahad rohkem teada?

Kui tahad meie tulevastest tegemistest rohkem teada või soovid Hilarot esinema kutsuda, siis kirjuta meile.

Videomeenutus

Mis oleks toredam kui suvi!

Suvi (ansambel The Archies, seade Ave Miir) – Võru Kandles juubelikontserdil “Hilaro rokib”, 13. veebruar 2011